Yeni Swarm Mesajlaşma ve Gruptan Çıkma Özel Mesajları Silemiyorum Nasıl Silinir

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 24-11-2018

Bilindiği gibi Swarm benimde daha önceden düşündüğüm bir özellik ile telefonlarımızda yüklenmiş bir vaziyette durmakta ancak görünen o ki insanlar bu yeni özelliği severek kullanmaktan öte nasıl devre dışı bırakılır veya bazı kişilerin rahatsız edici mesajlarını devre dışı bırakma atılmış mesajları silme veya gruptan çıkmanın peşinde. Bence Swarm çok pil harcıyor kaldırın gitsin… =)

;

Şu yazımdaki ayarlamaları yaparak pil derdinize de son verebilirsiniz.

Herneyse Swarm ile gelen bu yeni mesajlaşma ve grup kurma gibi özellikten ben şu şekilde kurtuldum. Gerekli gereksiz sizi gruplara eklemeleri çok bir sıkıntı değil. Bunu o grubun yazışma ekranında sağ üst köşede bulunan Harita simgesine benzer simgeye basıp Gruptan Çık Gruptan ayrıl gibi bir seçenek ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ancak asıl sıkıntı birileri ile mesajlaştığınız da ortaya çıkmakta. Mesajlaştığınız kişinin resmi mesaj kısmında durmakta ve bu gerçekten de sıkıntılı bir durum. Bu mesaj silinmiyor ve görünmesini önleyebilmek için herhangi bir şey yapamıyorsunuz.
Ancak bir müddet bekledikten sonra mesajın oradaki bekleme süresi doluyor ve kendiliğinden kayboluyor. Yani Swarm veri tabanını sizin isteğinize göre silememekte ancak ilerleyen günlerde temizleme özelliği gelecek.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.