En İyi Whatsapp Messenger Duvar Kağıdı (Wallpaper) İndir

Telefonunuzda Whatsapp Messenger için Duvar Kağıtları indirebileceğiniz (Wallpaper) bir siteden bahsedicim. Özellikle Android uygulaması olarak da bulunan bu site sayesinde Whatsapp Messenger’ınız için en iyi en güzel arka plan (Duvar Kağıtlarını) resimlerine sahip olacaksınız.

Öncelikle Site adresimiz olan wallbase.cc Toplist bölümünden değişik resimleri bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan girdiğinizde rahatlıkla resimleri indirebilirsiniz.
Ayrıca Android uygulamasını telefonunuza yükleyerek rahat rahat istediğiniz resim ile hem telefonunuzun background’unu yani arka planını değiştirebilir hemde Whatsapp duvar kağıdını yani arka planını değiştirebilirsiniz. 

;

Wallbase’in diğer duvar kağıdı sitelerine göre ekstra sunduğu renk’e göre resim arama; Bulmak istediğiniz fotoğraflarda hangi renk tonunun baskın olmasını belirleyebilmeniz buna göre arama yapabilmenizdir. Bu şekilde gözü yormayan değişik arka planları telefonunuzda hem şık hemde göz sağlığınıza uygun resimler bulabilirsiniz. Arama butonu yanında çıkan renk seçme butonu sayesinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Android Uygulamasında da bu özellik vardır ancak direk olarak sadece telefonun arka planını değiştirebilirsiniz bu uygulamayla.
Whatsapp Messenger’ın Duvar Kağıdını değiştirmek içinse Save butonu yardımı ile Fotoğrafı telefona indirip daha sonra değiştirebilirsiniz.

Wallbase İndirdiğiniz Resimi, Whatsapp Messenger’a Arka Plan Resimi Olarak Ayarlama Değiştirme (Duvar Kağıdı)

  • Wallbase uygulamasını telefonumuza indirelim. 
  • Uygulamayı açalım. Arama Kısmından veya Toplist’ten Beğendiğimiz Fotoğrafı seçelim.
  • Save Tuşu ile Sdcard/Wallbase/Saved kısmına duvar kağıdını indirebilirsiniz.
  • Artı Wallpaper Tuşu ile Telefon Duvar Kağıdı Olarak Ayarlayabilirsiniz.
Resim 1
Whatsapp Duvar Kağıdı İndirme