Afolog

Ücretsiz Sınırsız Uygulamasız Programsız Kotasız VPN

Ücretiz kotasız Vpn servis adreslerini öğrenin.

Telefonunuzdan Tabletinizden Bilgisayarınızdan Laptoptan bir Vpn ağına ihtiyaç duyduğunuzda size sınırsız ücretsiz olarak hizmet verebilecek bir hizmetten bahsetmek istiyorum.

Dilediğiniz zaman şu adresi ziyaret ederek edinebileceğiniz Ücretsiz Sınırsız Uygulamasız Programsız Kotasız VPN Adresleri Sunucu Adresi Kullanıcı adı ve Şifre sayesinde dilediğiniz cihazdan rahatlıkla VPN’den faydalanabilirsiniz.
Yapmanız gereken Free PPTP VPN bölümü altında verilmiş olan bilgileri kullanmaktır.
Resim 1
Ücretsiz VPN Hizmeti Kullancı Adı ve Şifre

Resimde de verilmiş olduğu gibi euro195.vpnbook.com ve euro213.vpnbook.com sunucu adresleri indirme kapasitesi bakımından yüksek banda sahip sunuculardır. Diğer uk180.vpnbook.com ve us1.vpnbook.com adresleri ise istek yapıldığında üstteki iki sunuculardan daha hızlı isteğinize cevap verir ancak saniye bazında daha düşük veri aktarımı yaparlar. Size uygun olanı kullanmanızda fayda var veya gerekli gördüğünüzde diğer sunucuya geçiş yaparak daha hızlı işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Username yani kullanıcı adı kısmı ve sunucu adresleri genelde değişmemektedir. Ancak Password yani şifre haftalık bazda değişmekte diye biliyorum.

Bu şekilde Telefonunuzdan Tabletinizden Bilgisayarınızdan gerekli olduğu anda kullanabilirsiniz.

Android Tablet ve Telefonlarında Bu bilgileri kullanarak VPN ağı kullanmak isteyen arkadaşlar şu sayfada nasıl yapıldığı hakkında detaylı bilgiler alabilirler.

Bilgisayarınızda VPN ayarlarını ve sunucularını ayarlamak için şu yazımdan faydalanabilirsiniz.

İphone veya İpad’inize Vpn Sunucularını ayarlamak veya kurmak içinse şu yazımdan yararlanabilirsiniz.

Bağlantı sağlayamadığınız zaman yazının başından vermiş olduğum siteye girerek şifrenizi yenilemeniz gerekmektedir. Kolay gelsin.

Kategoriler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ana Sayfa