Tarayıcıdan Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 14-10-2018

Google Chrome’da ki Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma;

Google Chrome’da Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma işlemi için kapatma butonu altında bulunan ayar butonuna basıyoruz>> Kullanıcılar Bölümünün Altında bulunan Bu İlk Kullanıcıyı Sil diyerek Google Chrome’daki Hem geçmiş kayıtlarını hemde Kayıtlı şifrelerin tamamını kaldırmış oluyoruz. Senkronize olarak kullananlar gene aynı yolu tercih edebilirler. Ancak Sadece Bazı parolaları Kaldırmak istersek>> Ayarlar>>Gelişmiş Ayarlar>> Şifreler ve formlar>>Web’de girdiğim şifreleri kaydetmeyi önerme seçeneğinin yanındaki “Kaydedilen şifreleri yönetin” butonunu kullanıyoruz. Açılan Penceredeki silmek istediğimiz şifrenin yanındaki çarpı tuşuna basarak şifremizi silebiliriz.

Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma

Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma

Mozilla Firefox’da ki Kayıtlı Şifreleri Kaldırma; 

Menü Çubuğundan>>Araçlar>> Seçenekler>> Güvenlik>>Parolalar>> Kayıtlı Parolalar..>> Tümünü veya istediğimizi seçerek kaldırdıktan sonra Seçenekler Ekranında tamam diyerek kaydediyoruz.

Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma

Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma

İnterner Explorer’de ki Kayıtlı Şifreleri Kaldırma;

Başlat Denetim Masası>> İnternet Seçenekleri>> Genel Sekmesi>> Göz Atma Geçmişi Bölümünden>> Sil>> Parolalar İşaretliyoruz>>Sil >> Tamam

Kayıtlı ( Parola ) Şifreleri Kaldırma

İnternet Explorer Şifreleri Kaldırma

Yukarıdaki Adımları gerçekleştirdikten sonra artık bilgisayarınızda herhangi bir şifre kalmayacaktır. Tabi değişik temizleme programları sayesinde bu tür işlemleri daha basit gerçekleştirebilirsiniz. Parolaları kaldırdıktan sonra daha önce girdiğiniz bazı sayfalarda otomatik gelen parolanız halen çıkmakta mı diye kontrol ediniz eğer çıkmıyorsa sorununuz düzelmiştir.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.