Wifi Şifre Öğrenme Bilgisayarda Kayıtlı Olan Şifreyi Öğrenme

Bilgisayarda ki kayıtlı olan Wifi yani kablosuz Şifresini öğrenmek için yapmanız gerekenleri anlatacağım.
Bilgisayarda daha önce kayıt olan wifi şifresini öğrenmek için yapmanız gerekenler öncelikle O ağa bağlanıyor ancak internet şifresini unuttuysanız yada bilmiyorsanız bilgisayardaki kayıtlı olan wifi yani kablosuz ağ şifresini nasıl öğrenebiliriz görelim.

Öncelikle Sağ alt köşede bulunan wifi işaretine sağ tıklayalım ve Ağ Paylaşım Merkezine Girelim veya Denetim Masasından Ağ Paylaşım Merkezine girelim.

Ardından Kablosuz ağları yönete basalım. (Sol Köşede)
Şifresini öğrenmek istediğiniz daha önce bilgisayarınıza kaydettiğiniz Ağ ismine çift tıklayalım açılan pencere içerisinden Güvenlik Kısmına girelim. Karakterleri göster dediğinizde o ağ isminde kayıtlı olan şifreniz gözükecektir.

Hareketli Resim 1
Kayıtlı Wifi Şifresini Öğrenme

Bilgisayardan Kayıtlı Wifi şifresini yani kablosuz ağ şifresini öğrenme işlemi bu şekilde olup daha fazla bilgi almak için yani bilgisayarda kayıtlı değil ise yapmanız gerekenler diğer bir yazım olan reset atarak öğrenme veya Ethernet kablosu yardımıyla Wi-fi şifresini öğrenme konusunu inceleyip tam bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı işlemi telefonla bağlandığınız Wifi şifresini öğrenmek içinde alternatif bir yol olarak kullanabilirsiniz.

Kolay Gelsin…