İnternet Erişimi Yok İnternet İşareti Üzerinde Sarı Ünlem Var Hatası

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 13-01-2019

Bugün sabah saatlerinden itibaren Google DNS‘in de erişimi kısıtlandığı için internet Dns ayarlarınızı değiştirip 8.8.8.8 — 8.8.4.4 olarak ayarladıysanız internet işareti üzerinde sarı ünlem veya internete girememe gibi kısıtlı sınırlı erişim sorunları hatası ile karşılaşıyorsunuz OPEN DNS’i kullanmanız gerekmektedir.

Daha önceki Google DNS’i şu 208.67.222.222 — 208.67.220.220 olarak Dns’lerinizini ayarladığınız taktirde rahat bir şekilde tüm sitelere ve Twitter gibi şu anda erişimi kısıtlı olan sitelere rahatlıkla girebilir ayrıca internete giremiyorsanız internete de tekrardan bağlanabilirsiniz Eğer DNS AYARLARINI YAPMA‘yı bilmiyorsanız Bu linkten ulaştığınız sayfada DNS ayarlarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca Telefonda veya Turkcell Avea Vodafone Operatörlerinde yani şebeke üzerinden Twitter’a giriş içinse şu adresten yararlanabilirsiniz.

Konuyla ilgili olarak yaşanan sorunları rahatlıkla aşabilmeniz açısından sürekli olarak sizlere yardımcı olamaya çalışacağım. Takipte Kalın. Kolay gelsin

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.