Intel Management Engine Components Failure Setup Problem Error Kurulum Hatası

Kategori:Bilgisayar

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 28-10-2018

Windows 7’de Intel(R) Management Engine Interface’i kurarken Setup Sorunu olan  Intel Management Engine Components Failure Setup Problem Error Kurulum Hatası Sorunu Windows Güncelleştirme yani Update’deki güncelleştirmelerin tam olarak kurulmamasından dolayı kaynaklanmaktadır. Bu sebeple Intel Management Engine Drive Sürücü Kurulumu Sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Bu problemi aşmak için yapmanız gerekenler aşağıda tarif edilmiştir.

Sorun Açıklaması: 
The setup program ended prematurely because of the following error:
The following product could not b einstalled: Intel Management Engine Components A required update is missing: Kernel-Mode Drive Framework 1.11 (KB-2685811) The update must be downloaded and installed before an installation can take place. Download this update from the Microsoft Download Center.
;
Yukarıdaki hatanın nedeni yeni nesil arayüz programının daha yeni bir çekirdek sürücü yazılımı ile entegre şekilde çalışmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple sistemde bu yazılımın güncel haliyle bulunması gerektiğinden Arayüzümüzde kurulamamıştır.

Öncelikle Aşağıdaki linkten işletim sistemimizin türüne göre bu yazılımı edinelim. Kurulumu yapıp daha sonra Intel Management Engine Interface’i sürücüsünü kuralım..

Windows 7 Kernel-Mode Drive Framework 1.11:Download için Tıklayın…

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.