D Smart Üyelik İptali Nasıl Yapılır? İptal Dilekçesi İndir

D Smart üyelik iptali nasıl yapılır bu yazıda adım adım anlatacağım. D Smart abonelik iptalini sizin için ne kadar zorlaştırsa da üyeliğinizi iptal etmeniz aşağıdaki yazı ile çok da zor değil.
Siz de aşağıdaki adımları doğru uygularsanız şu d smart üyelik iptali sms’ ini alarak üyeliğinizi mutlu bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

D Smart Abonelik İptali Gelen Sms

D SMART ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

  1. Önce D Smart müşteri hizmetleri telefonunu arayarak üyeliğinizi iptal etmek istediğiniz söyleyin. Sizi vazgeçirmek için ısrarcı olacaklar. D-Smart müşteri hizmetleri telefonu 0850 266 0266.
    D Smart müşteri temsilcisi size farklı fiyat teklifleri sunacak. İptal etmek de kararlıysanız siz de ısrarcı olun. İşlemleri başlatacaklarını söyleyecekler. Üyelik iptal sürecini başlattıklarından emin olun. Size telefonda üyelik iptali için neler gerektiğini söyleyecekler veya bir ses kaydı dinletirler.
  2. D Smart üyelik iptali dilekçesi yazın. D Smart iptal dilekçesine Kullanıcı Adı ve Soyadı, D-smart Üye No, Smart Kart No, Cep Telefonu, Tarih bilgilerini yazın. Islak imza atmayı unutmayın. Açıklama olarak D Smart aboneliğinizin iptalini talep ettiğinizi yazabilirsiniz. D-Smart üyelik iptali dilekçesine kimliğinizin arkalı önlü fotokopisini de eklemeyi unutmayın. Yazının sonundaki linkten örnek D Smart iptal dilekçesi örneğini indirebilirsiniz. D-Smart üye numaranızı bilmiyorsanız faturanızın üzerinde yazar veya D-Smart müşteri hizmeterinden öğrenebilirsiniz. Smart kart numaranızı da cihazınızdaki kartın üzerinde yazar veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.
  3. İmzalı D-Smart üyelik iptal dilekçesini kimlik fotokopisi ile birlikte D-Smart Fax numarasına gönderin. D-Smart iptal fax numarası 02124780333. D-Smart kendi sitesinden faks numarası değişmiş mi kontrol edebilirsiniz. Ayrıca D-Smart yetkili bayisine bizzat belgeleri teslim edebilirsiniz. Ya da posta yoluyla gönderebilirsiniz. D-Smart posta adresi PK 138 Şişli İstanbul. Ben faks yolu ile iptal ettim.
  4. Talebiniz D-Smart’a ulaşınca size arayacaklar. Yine vazgeçirmek için uğraşacaklar, kararlı olun ve iptal etmek istediğinizi söyleyin. D-Smart taahhütünüzden doğan bir üyelik iptal ücreti cayma bedeli çıkarsa bunu söyleyecekler. Tavsiyem aboneliğinizin son ayında iptal edin fazla bir ücret çıkmaz.
  5. Ayrıca iade etmeniz gereken cihaz olup olmadığınız söyleyecekler. İade etemniz gereken cihaz var ise mutlaka D-Smart yetkili bayiisine teslim edin. İade etmeniz gereken bir cihaz yok ise başak bir işleme gerek yok.

Sizi yine arayarak caydırmaya çalışacaklar. Beni 4-5 kez aradılar. Kesin iptal etmek istediğiniz söyleyin. Bir süre sonra aboneliğinizin iptal edildiğine dair sms mesajı telefonunuza gelmelidir.

Böylece abonelik iptaliniz tamamlanacak. Aşağıda vermiş olduğum linkten indireceğiniz dosya Word şeklindedir. Linkte açılan pencereden Dosya > Farklı İndir kısmından PDF DOCX formatlarında da indirebilirsiniz.

D-Smart İptal Dilekçesi Örneği İndirmek için tıklayın!

D-Smart üyelik iptali dilekçe örneği (2019) aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linkten D Smart üyelik iptali dilekçesini ücretsiz indirebilirsiniz.

D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİNE

Kullanıcı Adı ve Soyad : Ali Yılmaz
D-smart Üye No :
Smart Kart No:
Cep Telefonu :

Konu : ABONELİK İPTALİ TALEBİ

Yukarıda bahsi geçen bilgilerim doğrultusunda 3332xxxx Nolu abonesi olduğum D-smart aboneliğinin iptalini talep etmekteyim. Bu nedenle iptal talebimin bir an önce gerçekleşmesini arz ederim. Tarih : 20/06/2019

Ali Yılmaz
İMZA

Eki : Kimlik Fotokopisi