En İyi Canlı Radyoları Dinleme Programı İndir

Canlı Radyo Programları İndirme ve Kullanma

Devamlı olarak benimde severek kullandığım iki adet radyo programını sizlerle paylaşmak istiyorum. Vereceğim linklerden rahatlıkla indirebilirsiniz.

Artı bu programları detaylı bir en incelemek hemde nasıl kurulduğunu ve kullanıldığı hakkında aşağıdaki yazımdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.
EXARADYO İNDİR
Tam sürüm ve ücretsiz olarak belirtilen Linkten indirebilirsiniz.

EXARADYO Kullanımı


Öncelikle ilk programımız olan Exaradyo’dan bahsetmek istiyorum. Yukarıdaki linkten ulaştığınız sayfada indirdiğiniz exaradyo.exe dosyasına iki defa tıklayarak kurulumu gerçekleştiriyoruz.


Aşağıdaki Resimde detaylı bir şekilde programın bazı özellikleri gösterilmiştir.

Resim 1
Exa Radyo ve Özellikleri
Gayet kullanışlı olan bu uygulama ile istediğiniz radyoyu dinleyebilirsiniz. Ayrıca radyo programında bazı linkleri çalışmayan radyoların güncel linklerini aşağıda verdim.

Güncel Radyo Url’si:

Güncel Virgin Radyo:  “mms://dogusradyowms.cdnturk.com/dradyo_virgin 
Güncel Kral Fm:  “mms://dogusradyowms.cdnturk.com/dradyo_kralfm 
tırnak içerisindeki turuncu ile yazılmış adresi Exaradyo üzerinden + simgesindeki Url kısmına yapıştırarak internet sitesine girmeden de dinleme yapabilirsiniz. İnternet Bağlantınız yavaş ise “SERVİS YOK” gibi bir uyarı alabilirsiniz tekrar tekrar denemeniz gerekebilir. En azından Favori listenizde bulunan iki tane çalışmayan radyonun linklerini vermiş oldum.

RDK Radyo Programı

Resim 2
RDK Radyo-Dinle-Kaydet


Uzun süredir benimde severek takip ettiğim Shenturk.com sitesinin sahibi tarafından yayınlanan bu ücretsiz program ise gayet başarılı bir Radyo programı ve her şey düşünülmüş bu radyo programında ayrıca dinlerken kayıt gibi bir özellik daha var.

Radyo Programını indirmek için tıklayın. Açılan sayfanın sonunda indirme mevcuttur.

Ayrıca sitede bir çok değişik program bulabilirsiniz. Mini Hava Piyasa Son dakika haberleri takip gibi çok güzel kendine ait yazılımlar oluşturan Şentürk bey bu işi gerçekten çok iyi biliyor. Hemen hemen bakım veya arızaya gelen tüm bilgisayarlara müşteriye teslim etmeden önce shenturk.com‘dan müşterinin iş veya ilgi alanına göre bu programlardan kuruyorum. Umarım işinize yarar şeyler bulursunuz. 

Ayrıca güzel güzel dinlediğiniz müzikleri daha yüksek kalite olarak dinlemek için şiddetle tavsiye ettiğim ses düzenleme programına ulaşmak için şu sayfadaki bilgileri takip ediniz.