Afolog

Bu Cihaz Sıfırlandı. Gmail Şifremi Unuttum Hesap Kurtarma

Bu Cihaz Sıfırlandı. Gmail Şifremi Unuttum Hesap Kurtarma. Google Hesabı ile Oturum Açma Nasıl Yapılır

Bu Cihaz Sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihaza senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın uyarısını alıyorsanız ve Gmail Şifremi Unuttum diyenlerdenseniz bilmeniz gerekenleri detaylandıracağım.

Bu uyarı metnini görüyorsanız telefonunuzdaki Google Hesabınızı telefondan kaldırmadan Telefonu Fabrika Ayarlarına Sıfırlamış veya Revocery Mode ile Wipe Data Factory Reset – Wipe Cache gerçekleştirmiş olduğunuz anlamına gelmektedir ve telefonun hırsızlık korumasını bilmeden devreye sokmuş olduğunuz anlamına gelmektedir.

Bu sebeple telefonunuza sıfırlama esnasındaki Google hesabını (Gmail) tekrar girerek başarılı bir şekilde tekrardan internete bağlı iken oturum açmanız gerekmektedir. Eğer E-Posta veya şifreyi hatırlayamıyorsanız Ekranınızda bulunan Hesabınızı Bulma Konusunda Yardıma mı İhtiyacınız var seçeneğini kullanarak Size ekranda tarif edildiği gibi E-Posta Hesabınızı bulabilir veya yeniden şifre oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden Gmail.com adresinden bu adımları kullanarak da hesabınızı kurtarabilirsiniz. Ancak Şunu belirtmek isterim ki sizden istenilen hesabınızı oluştururken vermiş olduğunuz bilgileri eksiksiz girmeniz gerekecektir. Ardından Şifrenizi yenilediğiniz de 72 saatlik bir bekleme süresini doldurmanız gerekmektedir.

72 saat sonra yeni oluşturduğunuz şifre ile telefonunuzu açabilirsiniz.

İkinci Yöntem ile daha kısa süre içerisinde telefonunuzu açabilirsiniz. Bu yöntem ise Google Frp işlemidir.  Her Telefonda farklılık gösterir. Bununla ilgili keşfedilmiş tüm yöntemleri Bir yazı içerisinde toparladım buradan yararlanarak Telefon Markası başlığı altında inceleme yapabilirsiniz. Telefonun Google Account Google Hesabı Frp Korumasını Bypass etmek için kullanılan bir yöntemdir ve genelde işe yarar.

Kategoriler
Ana Sayfa