Bu Cihaz Sıfırlandı. Gmail Şifremi Unuttum Hesap Kurtarma

Kategori:Telefon

Yayınlandığı Tarih:

Son Güncelleme: 25-11-2018

Bu Cihaz Sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihaza senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın uyarısını alıyorsanız bilmeniz gerekenleri detaylandıracağım.

Bu uyarı metnini görüyorsanız telefonunuzdaki Google Hesabınızı telefondan kaldırmadan Telefonu Fabrika Ayarlarına Sıfırlamış veya Revocery Mode ile Wipe Data Factory Reset – Wipe Cache gerçekleştirmiş olduğunuz anlamına gelmektedir ve telefonun hırsızlık korumasını bilmeden devreye sokmuş olduğunuz anlamına gelmektedir.

Bu sebeple telefonunuza sıfırlama esnasındaki Google hesabını (Gmail) tekrar girerek başarılı bir şekilde tekrardan internete bağlı iken oturum açmanız gerekmektedir. Eğer E-Posta veya şifreyi hatırlayamıyorsanız Ekranınızda bulunan Hesabınızı Bulma Konusunda Yardıma mı İhtiyacınız var seçeneğini kullanarak Size ekranda tarif edildiği gibi E-Posta Hesabınızı bulabilir veya yeniden şifre oluşturabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden Gmail.com adresinden bu adımları kullanarak da hesabınızı kurtarabilirsiniz. Ancak Şunu belirtmek isterim ki sizden istenilen hesabınızı oluştururken vermiş olduğunuz bilgileri eksiksiz girmeniz gerekecektir. Ardından Şifrenizi yenilediğiniz de 72 saatlik bir bekleme süresini doldurmanız gerekmektedir.

72 saat sonra yeni oluşturduğunuz şifre ile telefonunuzu açabilirsiniz.

Google Hesabını Kurtarmak için izlemeniz gereken adımları şu yazımdan öğrenebilirsiniz. Yazıya ulaşmak için tıklayın. (Google Hesabını Kurtarma yakında Yayımlanacaktır. Ancak Videodan Anlaşılabilmektedir.)

 

İkinci Yöntem ile daha kısa süre içerisinde telefonunuzu açabilirsiniz. Bu yöntem ise Google Frp işlemidir.  Her Telefonda farklılık gösterir. Bununla ilgili keşfedilmiş tüm yöntemleri Bir yazı içerisinde toparladım buradan yararlanarak Telefon Markası başlığı altında inceleme yapabilirsiniz. Telefonun Google Account Google Hesabı Frp Korumasını Bypass etmek için kullanılan bir yöntemdir ve genelde işe yarar.

Sitemizde Yayımlanan İçeriklerin Artması, Daha Çok Sorun Çözümü ve İpucu Görmek İçin Katkıda Bulunabilirsiniz...
1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

BTC: 1Afo39vmUHdMPNfkxhCKaJW31ykdshxLSm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.