Telegram Nedir? Afolog Telegram Kanalı

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir siteyle ilgilenemediğim dolayı yani bilgisayar başında bulunamadığımdan dolayı Blog’a yapmış olduğunuz yorumlara cevap vermekte de geciktiğim için Telegram üzerinden bana sürekli ulaşabilin diye grup açmış bulunuyorum.

Telegram nedir?

Öncelikle Telegram uygulamasından bahsetmem gerekirse aynı whatsapp gibi ama Whatsapp’a nazaran biraz daha değişik özellikleri bulunan ve oldukça hızlı stabil çalışan açık akynak kodlu bir sohbet uygulamasıdır.

Bu uygulama ile Nickname’mini bildiğiniz veya bilmediğiniz bir çok kullanıcıya Telegram içerisinden arama yaparak ulaşabilmektesiniz.

Bende dedim kendi kendime bilgisayar başında yok iken insanlar bana kolay i şekilde ulaşsın mail olayınıda geçtim bir sohbet uygulaması ile sorularına cevap vereyim diye uydurup çıkardığım bir olay.

Ancak kanalda yazmadan önce sorununuzu yorum ile belirtip ardından bana ulaşmanızı dilerim.

Özellikleri: Sınırsız Dosya Paylaşımı, Sınırsız Resim Müzik paylaşımı, Gif Paylaşımı, Linklerde önizleme oluşturması, Sizli Sohbet, Plus Messenger ile daha fazla Tema Desteği….

Gereklimi?

Bence gerekli çünkü disqus sistemine üye olmadan anonim şekilde yorum atan arkadaşların sorunlarının çözümünü yazsam dahi bundan yararlanamadıklarını düşünmekteyim. Yani siteyi takip etmemesi benim o anda müsait olmamam veya sorununu tam anlatamıyor olması veya benim o an anlayamamış bir beyin yapısı içerinde olmam gibi gibi. Bu şekilde daha düzgün bir iletişim kurulacağına inandım.

Telegram Sayfası

Öncelikle Bilgisayarınızdan veya Telefonunuzdan veya Tabletinizden bu uygulama aracılığı ile bana anında ulaşabileceksiniz.

Telegram sayfasından veya Telefonunuzun uygulama marketinden edinebileceğiniz uygulama veya programı ile mesajlarınızı zorlanmadan gönderin.

Üye olmak için telefon doğrulaması istemektedir.

Oldukça güvenilir bir sistemdir.

Sürekli Mesajlaşma uygulaması olarak kullanacağınızı da düşünüyorum. Kısaca iyi bişey.

Telegram afolog Grubuna ulaşmak için tıklayın.
Afolog Telegram Sayfasına Abone olmak için tıklayın.

Lütfen Telegram uygulaması içerisinde özel bilgilerinizi paylaşmayın. Çok gerekli ise mail adresim ile iletişime geçebilirsiniz. [email protected]