Afolog Nedir?

afolog.com 2013 yılında yayın hayatına Google’ın blog servisi olan blogspot ile başlamıştır.

Teknolojideki sorunları ele alan afolog.com gündelik hayatınızda karşılaştığınız teknoloji sorunlarını, telefon bilgisayar arızalarını, ve bunların çözümlerinin nasıl yapılacağı ve teknoloji ile işinize yarabilecek paylaşımlar yapan sitedir.

Bunun yanında daha ileri seviyede bulunan Web Sitelerinizde karşılaştığınız sorunların Nedenini, Nasıl oluştuğunu, Mantığının ne olduğunu, arayan ve başlıklar halinde bu sorunları dile getirip çözüme kavuşturmayı amaçlamış bir teknoloji bloğudur.

Afolog Senelerdir insanların cevabını bulamadıkları teknoloji ile alakalı sorunlarla ilgilenmekte olup insanların teknolojiyi algılamasında faydalı olacağını düşündüğü için bu Blog sitesini hayata geçirmiştir. Milyonlarca kişiye çözüm ulaştırmış bir sitedir.

Afolog Nasıl Çalışır

Yazar, Çeşitli kanallar üzerinden kullanıcılar tarafından gelen soruları ham olarak gelen soru başlığı altında çözümlerken, bununla ilgili kalıp çözüm olması amacı ile sitede çözümü bahsetmeyi de unutmaz.

Bu sayede aynı sorunları yaşayan kişilerin sorunlarının üzerinden nasıl gelebilecekleri açısından ya tam çözüm yada kısmi olarak bir yol haritasını insanların zihninde canlandırmaktadır.

Ziyaretçilerinin %99’u organiktir. Google’da sorulan sorulara yani son kullanıcıların sorularına direkt olarak cevap vermeyi amaçlamış bir sitedir.

Siteden maksimum düzeyde faydalanmanız dilekleriyle…